Joy – jest to limitowana kolekmatem nawiązująca do Bożego Narodzenia. Elementy kolekcji bazują na tradycyjnych, świątecznych motywach takich jak gwiazdki, renifery, płatki śniegu.

Elementy na które składa się kolekcja wykonane zostały z kostnej porcelany typu Bone China najwyższej jakości. Dodatkowo są zapakowane w opakowania prezentowe i gotowe po zakupie do obdarowania innych:). Kolekcja nie jest zbyt rozbudowana, składają się na nią tylko kubki, filiżanki i talerzyki – to wystarczający zestaw by podać świąteczne śniadanie.Pojemnik na ciastka Alessi

Pojemnik na ciasteczka z kolekcji z okazji świąt A di Alessi jest zarazem ozdobą na świąteczny stół jak i świetnym sposobem na przechowywanie wypieków i innych łakoci.

Jak wszystkie elementy z tej serii, pojemnik został wykonany z wysokogatunkowej porcelany, która została ozdobiona urzekającymi rysunkami. Motyw Świętego Mikołaja został pomysłowo wkomponowany w pokrywkę pojemnika – zasypanemu Mikołajowi wystaje tylko głowa. Z boku naczynia, na ściankach został powturzony motyw Mikołaja i dopełniono go śmiesznym wizerunkiem renifera.
Christmas Bakery Villeroy & BochZeszłoroczna odsłona kolekcji bożonarodzeniowej Christmas Bakery odchodzi od stonowanych barw – beżu i bieli – na rzecz tradycyjnej, bożonarodzeniowej palety kolorów: mocnej czerwieni połączonej z zielenią na tle bieli.

Kolekcję z 2010 roku wzbogacono dodatkowymi akcentami w postaci gwiazdek, kropek i Mikołaja z reniferami. W ramach jednej kolekcji mamy do wyboru trzy oddzielne, ale idealnie ze sobą zgrane linie.

Bakery Delight to naczynia do napojów gorących. Dzbanek z śmieszną przykrywką, cukiernica z mlecznikiem oraz podgrzewacz. Do tego ceramiczne pojemniki na przechowywanie świątecznych ciasteczek, talerze, ozdobny dzbanek na mleko i misa. Nowością która nie występowała we wcześniejszych kolekcjach jest opiekacz do jabłek.

Bakery Decoration to zawieszki w czterech kształtach z porcelany. Lampiony zrobione w kształcie choinki i świeczniki z motywem Mikołaja doskonale dopełniają zastawę na stole. Wszystko oczywiście pakowane w opakowania prezentowe najwyższej jakości.

Christmas Bakery Delight Special to dodatki niezbędne do stworzenia świątecznego, nastrojowego klimatu i pięknej aranżacji na stole. Świece w różnych wariantach, papierowe serwetki, lampion oraz piękny bieżnik.