Naklejki RoomMates Deco – Czarna arabeska

Niedawno prezentowaliśmy nowy, atrakcyjny produkt: naklejki dla dzieci RoomMates służące do wielokrotnego naklejania. Dekoracje ścienne RoomMates to jednak nie tylko rozwiązanie do dziecięcego pokoju. Teraz na DecoMania.pl dostępna jest także kolekcja dedykowana do różnych wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

Naklejki RoomMates sprawdzą się niemal w każdym pomieszczeniu: w salonie, kuchni, sypialni czy w łazience. Ich ogromną zaletą jest uniwersalność i różnorodność. Możemy naklejać je na wielu różnych płaszczyznach: ścianach, meblach, lustrach, szybach czy kafelkach – wystarczy, że podłoże jest suche i gładkie.

Naklejki ścienne RM Deco – Jabłka

W przestrzeni kuchennej świetnie sprawdzą się motywy owocowe czy kawowe, natomiast w salonie wzory roślinne, kwiatowe i abstrakcyjne. Tego rodzaju dekoracje ścienne to także ciekawy pomysł na ożywienie przestrzeni biurowych (np. wzór z wieżowcami) i komercyjnych (np. motywy do baru czy kawiarni).

Kiedy decydujemy się rozpocząć zabawę z dekoracjami RoomMates, przestają istnieć wszelkie ograniczenia! Wybrany wzór możemy bowiem z łatwością wymienić w każdym momencie na inny lub też po prostu zmienić jego układ i położenie na ścianie, tworząc zupełnie nową kompozycję. Dlatego właśnie RoomMates to idealne rozwiązanie dla osób lubiących częste zmiany i wszystkich wrogów nudy.